FotoliaComp_84503461_HbFpVBqOzEUAVsDg3Zl

Jubiler Adoro - wyjątkowa biżuteria na każdą okazję, idealna na prezent. Zobacz na www.adoro.pl lub odwiedź nas w naszych Salonach. Adoro - Jubiler Nowy Sącz, Jubiler Rzeszów, Jubiler Myślenice, Jubiler Online - pierścionki zaręczynowe, obrączki, bransoletki, kolczyki, naszyjniki, zawieszki, diamenty, kamienie szlachetne, złoto, srebro, stal szlachetna.

O NAS

Początek naszej firmy sięga lat osiemdziesiątych a zaczął się od przyjaźni dwóch szukających szczęścia w życiu znajomych i pasji do złotnictwa. Ta z kolei była dziełem przypadku, a jak wiadomo, przypadki mają to do siebie, że tworzą niesamowite historie. Założyciel sklepu jubilerskiego, na stronie którego właśnie się znajdujesz, zupełnie przypadkowo zainteresował się złotnictwem, którym zajmował się jego przyjaciel. Zajęcie okazało się na tyle interesujące i ciekawe, że kiedy pojawiła się okazja zrobienia dużego kroku naprzód – otworzenia pierwszego salonu, nie zawahał się ani chwili. Historia ta pisze się już ponad dwudziestu lat, a my nadal przekazujemy tradycję i miłość do rzemiosła, którą otrzymaliśmy od doświadczonych złotników.


Pasja i zaangażowanie

Duży wybór biżuterii na każdą okazję

Intuicyjne zakupy

Rodzinna firma, która powstała na fundamencie pasji jednego człowieka, w połączeniu z rzemiosłem i wieloletnią tradycją, rozrosła się i stale podbija rynek. Oferuje swoim klientom nie tylko biżuterię na każdą okazję i na każdą kieszeń, ale biżuterię, która niesie ze sobą wspomnienia i upamiętnia najważniejsze chwile.

adoro012.png
Ekskluzywny towar na każdą kieszeń
adoro011.png
Szybka realizacja zamówienia
adoro013.png
Nasi klienci to zadowoleni klienci

Od 2011 roku nasza rodzinna firma jubilerska działa pod nazwą Adoro. Doceniamy możliwość obcowania z pięknymi przedmiotami: wyszukujemy nowości i bacznie śledzimy trendy. Nasza praca to nasza pasja i styl życia.

Jako Adoro jesteśmy wyjątkowi, bo ubieramy w biżuterię wyjątkowych ludzi. Dzięki nam, zamówisz biżuterię swoich marzeń, wykonaną na indywidualne zamówienie. Pomagamy w doborze kamieni szlachetnych, aby stworzyć coś, co zatrzyma najpiękniejsze wspomnienia. Specjalizujemy się w diamentach – najpiękniejszych kamieniach, które w połączeniu ze złotem nadają ważnym chwilom odpowiedni blask. Wszystko to, co znajdziesz w sklepach Adoro to oryginalna biżuteria sprowadzana z różnych zakątków świata. Selekcjonujemy najpiękniejsze i najbardziej wyjątkowe egzemplarze, których nie znajdziesz w żadnym innym sklepie jubilerskim. Wyszukujemy perełki – pojedyncze, niepowtarzalne sztuki, które cieszą naszych klientów.

Ciekawe wzory, które pojawiają się w naszych sklepach jubilerskich, najlepsza jakość i duży wybór, a także konkurencyjne ceny sprawiają, że Adoro to idealny kandydat na Twojego ulubionego jubilera.