Certyfikat Autentyczności

Pierścionki wykonane ze złota, ozdobione naturalnymi kamieniami szlachetnymi posiadają Certyfikat Autentyczności poświadczający ich jakość: masę, czystość, barwę, szlif.

Bezpłatna korekta rozmiaru

Jeśli rozmiar zamówionego pierścionka okazał się być nie odpowiedni, w Adoro zapewniamy bezpłatną korektę rozmiaru pierścionków wykonanych ze złota i ozdobionych diamentami do 90 dni od dnia zakupu! Pierścionek wraz z dowodem zakupu należy odesłać na adres naszego biura, które znajduje się w Krakowie przy ul. Bogucianka 15a, 30-398 i wskazać odpowiedni rozmiar. W ciągu 2 tygodni odeślemy skorygowany pierścionek na wskazany adres!

20% rabatu na zakup obrączek

Kupując pierścionek zaręczynowy w Salonach Adoro lub w sklepie online otrzymasz 20% rabatu na zakup obrączek. Do otrzymania rabatu niezbędny jest dowód zakupu pierścionka zaręczynowego. Obrączki zamówić można w naszych salonach w Rzeszowie i Nowym Sączu.

Personalizacja

Oferujemy możliwość wykonania biżuterii na specjalne życzenie klienta, z brylantami o innej masie, czystości i barwie, z wybranym kamieniem szlachetnym lub w określonym kolorze kruszcu. Skontaktuj się z nami za pomocą formularza, poprzez e-mail czy telefonicznie a odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące zaprojektowania wymarzonego pierścionka.